Biuletyn Informacji Publicznej

Organy spółki

Rada Nadzorcza

 

Piotr PANASIUK Przewodniczący RN
Jarosław BURZAWA Wiceprzewodniczący RN
Jan GAWEŁ Sekretarz RN
Łukasz WIECZOREK Członek Rady Nadzorczej
Adrian PĘKACZ Członek Rady Nadzorczej 
Magdalena BALAWAJDER Członek Rady Nadzorczej


Zarząd

Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny: BARTŁOMIEJ SMOCZYŃSKI
 
Członek Zarządu, Dyrektor Departamentu Finansów i Polityki Personalnej: CEZARY DOMINIAK

Członek Zarządu: PIOTR KISIEL

Zmieniono treść Łukasz Łukasik 29 sierpnia 2022, 8:23:00
Zmieniono treść Marek Płaczek 31 sierpnia 2021, 9:28:00
Zmieniono treść Daniel Chabera 24 sierpnia 2021, 12:01:00
Zmieniono treść Daniel Chabera 26 lipca 2021, 9:37:00
Licznik odwiedzin: 139 Dziennik zmian