Zapraszamy na Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach.

Wydarzenie to, poza prezentacją najnowszych osiągnięć przemysłu zbrojeniowego, jest doskonałą okazją do spotkań biznesowych, podpisywania umów i nawiązywania kontaktów. MSPO odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy co dodatkowo podkreśla jego rangę i prestiż.
Tematem przewodnim tegorocznej, dwudziestej siódmej, edycji targów będzie Wystawa Narodowa Stanów Zjednoczonych oraz jubileusz dwudziestej Wystawy Sił Zbrojnych RP. Dodatkowo w sobotę 7 września, w czasie Dnia Otwartego dla publiczności prezentowany w czasie targów sprzęt, dostępny będzie dla wszystkich odwiedzających teren Targów Kielce.
W tym roku na MSPO Rosomak S.A. zaprezentuje trzy nowe pojazdy: Ciężki Kołowy Pojazd Ewakuacji i Ratownictwa Technicznego „HARDUN”, Rosomak 8X8 XP oraz Kołowy Transporter Opancerzony 6X6.

Ciężki Kołowy Pojazd Ewakuacji i Ratownictwa Technicznego „HARDUN” to pojazd o dużej ładowności i podwyższonej mobilności z układem napędowym 8x8, przeznaczony do wykonywania zadań zabezpieczenia technicznego pododdziałów wyposażonych w pojazdy kołowe, w szczególności transportery opancerzone Rosomak i pojazdy opracowane na ich bazie. (szczegóły)


 
Nowa kołowa platforma Rosomak 8X8 XP została stworzona na bazie dotychczasowych doświadczeń zdobytych podczas eksploatacji pojazdów rodziny KTO Rosomak, wyznaczając jednocześnie nowy standard dla konstrukcji platform opancerzonych pojazdów kołowych 8x8. (szczegóły)
 

 
Kołowy Transporter Opancerzony 6X6 zaprojektowano w oparciu o sprawdzone rozwiązania stosowane w rodzinie KTO Rosomak. Duża moc w połączeniu z ograniczonym rozmiarem i masą, sprawiają, że posiada bardzo dobre zdolności manewrowe i z łatwością porusza się w trudnym terenie. (szczegóły)
 


 Zapraszamy do oraz przed Halę C, od 3 do 6 września oraz 7 września na Dzień Otwarty na tereny zewnętrzne Targów Kielce.
Rosomak S.A. prezentuje swoje produkty w ramach wystawy Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.