Udział ROSOMAK S.A. w promocji marketingowej filmu

13.05.2016
Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. w ramach wspólnych działań na rzecz podnoszenia świadomości dla historycznej roli działań ŻołnierzyWyklętych, zaangażowały się w promocję filmu pt. „ Historia Roja czyli w ziemi lepiej słychać”.

W dniu 7 maja 2016 roku na terenie Rosomak S.A. odbyło się spotkanie z młodzieżą V Liceum Ogólnokształcącego w Siemianowicach Śląskich, w ramach którego przedstawiono historię Żołnierzy Wyklętych na kanwie wspomnianego filmu, gdzie głównym bohaterem był Mieczysław Dziemieszkiewicz „Rój”.

Spotkanie rozpoczęło się prezentacją multimedialną Rosomak S.A. by zapoznać uczestników spotkania z historią, osiągnięciami Spółki a przede wszystkim z możliwościami Kołowego Transportera Opancerzonego Rosomak. Następnie, przedstawiciel producenta filmu wygłosił prelekcję na temat Żołnierzy Wyklętych i genezie  powstania filmu. Młodzież z zaciekawieniem obejrzała projekcję, gdzie po jego zakończeniu zorganizowano konkurs z wiedzy o głównym bohaterze a nagrodą była możliwość przejechania się na symulatorze jazdy KTO Rosomak.

Dodatkowo, uczniowie zapoznali się z halą serwisową Spółki oraz Centrum szkolenia użytkownika wraz z centrum symulatorów. Całość spotkania zakończyło rozdanie okolicznościowych upominków i wspólne zdjęcie na tle KTO Rosomak.

Anakonda 2016
22.06.2016
Ćwiczenia Anakonda 2016 ...
czytaj więcej
XXIV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego
15.09.2016
Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach to najważniejsze wydarzenie branży zbrojeniowej w Polsce i trzecie co do wielkości po Paryżu i Londynie na Starym…
czytaj więcej
Wizyta delegacji Attaché
14.04.2016
W dniu 13 kwietnia 2016 roku naszą Spółkę odwiedziła delegacja Attaché wojskowych akredytowanych w Polsce.
czytaj więcej