Udział ROSOMAK S.A. w promocji marketingowej filmu

W dniu 7 maja 2016 roku na terenie Rosomak S.A. odbyło się spotkanie z młodzieżą V Liceum Ogólnokształcącego w Siemianowicach Śląskich, w ramach którego przedstawiono historię Żołnierzy Wyklętych na kanwie wspomnianego filmu, gdzie głównym bohaterem był Mieczysław Dziemieszkiewicz „Rój”.

Spotkanie rozpoczęło się prezentacją multimedialną Rosomak S.A. by zapoznać uczestników spotkania z historią, osiągnięciami Spółki a przede wszystkim z możliwościami Kołowego Transportera Opancerzonego Rosomak. Następnie, przedstawiciel producenta filmu wygłosił prelekcję na temat Żołnierzy Wyklętych i genezie  powstania filmu. Młodzież z zaciekawieniem obejrzała projekcję, gdzie po jego zakończeniu zorganizowano konkurs z wiedzy o głównym bohaterze a nagrodą była możliwość przejechania się na symulatorze jazdy KTO Rosomak.

Dodatkowo, uczniowie zapoznali się z halą serwisową Spółki oraz Centrum szkolenia użytkownika wraz z centrum symulatorów. Całość spotkania zakończyło rozdanie okolicznościowych upominków i wspólne zdjęcie na tle KTO Rosomak.