Rosomak S.A wspiera walkę z COVID-19.

16.04.2020
W ramach ogólnopolskich działań na rzecz walki z korona-wirusem, nasza spółka wspiera instytucje oraz medyków działających na "pierwszej linii".
Wśród instytucji, które otrzymały naszą pomoc jest m.in.: Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich, który otrzymał wsparcie finansowe na zakup maseczek i płynów dezynfekujących. Stacja Pogotowia Ratunkowego oraz Miejska Komenda Państwowej Straży Pożarnej otrzymały materiały, zabezpieczające personel przed działaniem COVID-19 m.in.: maseczki, rękawiczki oraz kombinezony ochronne.

Poza wsparciem instytucji na terenie Siemianowic Śląskich, nasza spółka przekazała środki ochrony osobistej dla personelu medycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Bytomiu.
Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2020 w Kielcach.
08.09.2020
Każdego roku Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach to, obok targów w Paryżu i Londynie, najważniejsze wydarzenie w branży zbrojeniowej w Europie. Do tej…
czytaj więcej
Święto Wojska Polskiego
13.08.2020
Z okazji Święta Wojska Polskiego, wszystkim Żołnierzom i Pracownikom Wojska Polskiego, składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
czytaj więcej
Podpisanie umowy na dostawę 60 Kołowych Transporterów Opancerzonych Rosomak-S.
15.09.2020
W poniedziałek 14 września br. w Warszawie podpisano umowy pomiędzy resortem obrony a spółkami z Polskiej Grupy Zbrojeniowej w tym z Rosomak SA.
czytaj więcej