Rosomak S.A wspiera walkę z COVID-19.

16.04.2020
W ramach ogólnopolskich działań na rzecz walki z korona-wirusem, nasza spółka wspiera instytucje oraz medyków działających na "pierwszej linii".
Wśród instytucji, które otrzymały naszą pomoc jest m.in.: Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich, który otrzymał wsparcie finansowe na zakup maseczek i płynów dezynfekujących. Stacja Pogotowia Ratunkowego oraz Miejska Komenda Państwowej Straży Pożarnej otrzymały materiały, zabezpieczające personel przed działaniem COVID-19 m.in.: maseczki, rękawiczki oraz kombinezony ochronne.

Poza wsparciem instytucji na terenie Siemianowic Śląskich, nasza spółka przekazała środki ochrony osobistej dla personelu medycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Bytomiu.
Podpisanie umowy na dostawę 60 pojazdów na potrzeby kompanijnych modułów ogniowych Rak 120 mm.
25.05.2020
22 maja br. została zawarta umowa pomiędzy Inspektoratem Uzbrojenia a konsorcjum, wchodzących w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej, spółek Huta Stalowa Wola SA (lider…
czytaj więcej
Kolejne zamówienie na Wozy Dowodzenia
21.12.2020
W poniedziałek, 21 grudnia br. w Warszawie Inspektorat Uzbrojenia i Zakłady Rosomak S.A. zawarły umowę na dostawę dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej kolejnej partii…
czytaj więcej
Podpisanie umowy na dostawę 60 Kołowych Transporterów Opancerzonych Rosomak-S.
15.09.2020
W poniedziałek 14 września br. w Warszawie podpisano umowy pomiędzy resortem obrony a spółkami z Polskiej Grupy Zbrojeniowej w tym z Rosomak SA.
czytaj więcej