Rosomak S.A. na targach Defense & Security 2019 w Tajlandii

19.11.2019
W ramach stoiska Polskiej Grupy Zbrojeniowej, nasza spółka prezentuje swoją ofertę, w czasie trwającyh targów przemysłu zbrojeniowego Defense & Security 2019 w Tajlandii.
Organizowane pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej Tajlandii targi, w czasie każdej edycji odwiedza ponad 300 oficjalnych delegacji rządowych z 35 krajów świata. Na liście wystawców znajdują się zarówno regionalni producenci jak i największe, globalne przedsiębiorstwa z sektora zbrojeniowego. Tegoroczna edycja poświęcona jest prezentacji najnowszych rozwiązań z zakresu zwalczania zagrożeń asymetrycznych oraz rosnącemu rynkowi cyberbezpieczeństwa.

Zapraszamy na Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach.
29.08.2019
Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach to, obok targów w Paryżu i Londynie, najważniejsze wydarzenie w branży zbrojeniowej w Europie. Każdego roku wystawę…
czytaj więcej
Święto Wojska Polskiego
15.08.2019
Z okazji Święta Wojska Polskiego, wszystkim Żołnierzom i Pracownikom Wojska Polskiego, składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
czytaj więcej
Piknik Militarny z Rosomakiem
16.09.2019
W niedzielę 15 września w Siemianowicach Śląskich odbył się coroczny Piknik Militarny z Rosomakiem. Jest to największe wydarzenie w roku, na terenie naszego miasta, o takim…
czytaj więcej