Piknik Militarny z Rosomakiem

16.09.2019
W niedzielę 15 września w Siemianowicach Śląskich odbył się coroczny Piknik Militarny z Rosomakiem. Jest to największe wydarzenie w roku, na terenie naszego miasta, o takim charakterze.
Kolejny raz impreza organizowana przez Fundację GROT i Rosomak S.A. przyciągnęła setki osób zaintersowanych sprzętem wojskowym. Na terenie Parku Tradycji, oprócz Kołowych Transporterów Opancerzonych Rosomak w nowych wersjach: XP i 6x6 oraz okazjonalnym malowaniu patriotycznym, można było zobaczyć pojazd Sił Specjalnych M-ATV z Jednostki AGAT, wyrzutnię rakiet ziemia-powietrze z 34 Śląskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej z Bytomia, wyposażenie żołnierzy z 6 Batalionu Powietrznodesantowego z Gliwic, czołg PT-91 z Zakładów Bumar-Łabędy oraz sprzęt Policji i Straży Granicznej.
Na odwiedzających czekały też inne trakcje w tym m.in. strelnica ASG i żołnierski poczęstunek.
Święto Wojska Polskiego
15.08.2019
Z okazji Święta Wojska Polskiego, wszystkim Żołnierzom i Pracownikom Wojska Polskiego, składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
czytaj więcej
Zapraszamy na Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach.
29.08.2019
Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach to, obok targów w Paryżu i Londynie, najważniejsze wydarzenie w branży zbrojeniowej w Europie. Każdego roku wystawę…
czytaj więcej
Rosomak S.A. na targach Defense & Security 2019 w Tajlandii
19.11.2019
W ramach stoiska Polskiej Grupy Zbrojeniowej, nasza spółka prezentuje swoją ofertę, w czasie trwającyh targów przemysłu zbrojeniowego Defense & Security…
czytaj więcej