Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2020 w Kielcach.

08.09.2020
Każdego roku Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach to, obok targów w Paryżu i Londynie, najważniejsze wydarzenie w branży zbrojeniowej w Europie. Do tej pory, każdorazowo  wystawę odwiedzało kilkadziesiąt tysięcy gości z całego świata, wśród nich głowy państw, oficjalne delegacje, w tym przedstawiciele rządów, ambasad, ministerstw obrony oraz wyższych sztabów armii.
W tym roku z powodu pandemii COVID-19, MSPO odbywa się w ograniczonej formule i z zachowaniem wszelkich środków ochrony sanitarnej. Mimo wszystko, nasza spółka bierze udział w przedsięwzięciu jako część Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Przedstawiciele Rosomak SA aktywnie uczestniczą w spotkaniach biznesowych oraz oficjalnych wydarzeniach towarzyszących wystawie. MSPO pozostaje miejscem spotkań profesjonalistów i przedstawicieli z całej branży oraz okazją do dyskusji, konsultacji i podejmowania inicjatyw, które w przyszłości mogą zostać wykorzystane w realizacji kolejnych projektów.
Podpisanie umowy na dostawę 60 pojazdów na potrzeby kompanijnych modułów ogniowych Rak 120 mm.
25.05.2020
22 maja br. została zawarta umowa pomiędzy Inspektoratem Uzbrojenia a konsorcjum, wchodzących w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej, spółek Huta Stalowa Wola SA (lider…
czytaj więcej
Podpisanie umowy na dostawę 60 Kołowych Transporterów Opancerzonych Rosomak-S.
15.09.2020
W poniedziałek 14 września br. w Warszawie podpisano umowy pomiędzy resortem obrony a spółkami z Polskiej Grupy Zbrojeniowej w tym z Rosomak SA.
czytaj więcej
Święto Wojska Polskiego
13.08.2020
Z okazji Święta Wojska Polskiego, wszystkim Żołnierzom i Pracownikom Wojska Polskiego, składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
czytaj więcej