Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2020 w Kielcach.

08.09.2020
Każdego roku Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach to, obok targów w Paryżu i Londynie, najważniejsze wydarzenie w branży zbrojeniowej w Europie. Do tej pory, każdorazowo  wystawę odwiedzało kilkadziesiąt tysięcy gości z całego świata, wśród nich głowy państw, oficjalne delegacje, w tym przedstawiciele rządów, ambasad, ministerstw obrony oraz wyższych sztabów armii.
W tym roku z powodu pandemii COVID-19, MSPO odbywa się w ograniczonej formule i z zachowaniem wszelkich środków ochrony sanitarnej. Mimo wszystko, nasza spółka bierze udział w przedsięwzięciu jako część Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Przedstawiciele Rosomak SA aktywnie uczestniczą w spotkaniach biznesowych oraz oficjalnych wydarzeniach towarzyszących wystawie. MSPO pozostaje miejscem spotkań profesjonalistów i przedstawicieli z całej branży oraz okazją do dyskusji, konsultacji i podejmowania inicjatyw, które w przyszłości mogą zostać wykorzystane w realizacji kolejnych projektów.
Kolejne zamówienie na Wozy Dowodzenia
21.12.2020
W poniedziałek, 21 grudnia br. w Warszawie Inspektorat Uzbrojenia i Zakłady Rosomak S.A. zawarły umowę na dostawę dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej kolejnej partii…
czytaj więcej
Podpisanie umowy na dostawę 60 pojazdów na potrzeby kompanijnych modułów ogniowych Rak 120 mm.
25.05.2020
22 maja br. została zawarta umowa pomiędzy Inspektoratem Uzbrojenia a konsorcjum, wchodzących w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej, spółek Huta Stalowa Wola SA (lider…
czytaj więcej
Święto Wojska Polskiego
13.08.2020
Z okazji Święta Wojska Polskiego, wszystkim Żołnierzom i Pracownikom Wojska Polskiego, składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
czytaj więcej