Praca

Szanowni Państwo,

dziękujemy za okazane zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że zgłosili się Państwo do procesu rekrutacyjnego Spółki Rosomak S.A.. Państwa dokumenty zostaną przeanalizowane przez pracowników naszego działu ds. pracowniczych, z najwyższą starannością, w najbliższym możliwym terminie. Informujemy, że w sprawie pracy w naszej spółce skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane pracą w Rosomak S.A., prosimy o przesyłanie swoich CV na adres rekrutacja@rosomaksa.pl
Pełna informacja dotycząca przetwarzania Państwa danych osobwoych znajduje się tutaj.

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:

– Mechanik pojazdów samochodowych –

ZAKRES ZADAŃ
  • wykonywanie operacji przygotowawczych do montażu, czyszczenia i mycia jednostek montażowych
  • wykonywanie operacji pomocniczych polegających na dopasowaniu części w zespoły oraz zespołów w gotowe pojazdy i urządzenia transportowe np.: mechanizmów przekładni i mechanizmów napędowych, układów kierowniczych i hamulcowych, układów chłodzenia i ogrzewania silnika, skrzyni biegów z wykorzystaniem przyrządów i uchwytów montażowych zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • montowanie osprzętu na pojazdach i urządzeniach transportowych np.: elementów i układów elektrycznych i elektronicznych, układu zapłonowego silnika, wiązek, przewodów
  • sprawdzenie współdziałania części i zespołów urządzeń za pomocą przyrządów kontrolno – pomiarowych
WYMAGANIA FORMALNE
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • minimum roczne doświadczenie w obszarze mechaniki samochodowej
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych
  • nie bycie skazanym prawomocnym orzeczeniem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe lub umyślne wykroczenie skarbowe
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego lub pisemna zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych
WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI
zasadnicze:
  • podstawowa znajomość układów mechaniki samochodowej
  • umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną
dodatkowe:
  • prawo jazdy kat. C
  • usprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu „0”
cechy osobiste:
  • punktualność
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • kultura osobista
  • lojalność wobec firmy
  • umiejętność pracy w zespole

Dokumenty aplikacyjne  należy składać do dnia 26.06.2019 w godzinach 8:30-14:00 w Dziale Spraw Pracowniczych ROSOMAK S.A.  lub przesłać na adres e-mail: rekrutacja@rosomaksa.pl

Zgłoszenia przyjmuje i dodatkowych informacji udziela Dział Spraw Pracowniczych ROSOMAK S.A.
ul. Powstańców 5/7, 41-100 Siemianowice Śl. tel. 32 664 53 57  |  32 664 51 08  |  32 664 53 56

Spółka zastrzega sobie prawo zaproszenia do dalszego udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym tylko niektórych, wybranych przez siebie kandydatów oraz zakończenia postępowania kwalifikacyjnego bez wyłaniania najlepszego kandydata w każdym czasie i bez podania przyczyny.